Şirketimiz Hakkında

[vc_row css=”.vc_custom_1507743633127{margin-top: 70px !important;}”][vc_column width=”1/3″][pixomi_iconboxes icon=”fa-users” title=”Biz Kimiz?”]Uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir çok İstanbul kökenli şirketin Ereğli ve Karadeniz deki tüm ihtiyaçlarını karşılayan ekibimiz nihayet 01.12.2009 yılında siz değerli müşterilerimiz ve camiamızdan gelen istek doğrultusunda ADA DENİZCİLİK GÖZETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ kurmuştur.

 [/pixomi_iconboxes][/vc_column][vc_column width=”1/3″][pixomi_iconboxes icon=”fa-paper-plane” title=”Misyonumuz”]Uluslararası platformda hizmet veren şirketimiz faaliyetlerini bağımsız, tarafsız, dürüst ve gizlilik içerisinde yürütecek ve personeliyle “ekip ruhu” anlayışı içerisinde yaklaşarak müşterilerine en iyi ,en ekonomik hizmeti sunacaktır.Bunları sağlamak içim tüm ekip 7 gün 24 saat iş başındadır.[/pixomi_iconboxes][/vc_column][vc_column width=”1/3″][pixomi_iconboxes icon=”fa-lightbulb-o” title=”Vizyonumuz”]Bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini en önde tutmak ve sektörde örnek gösterilen lider konumuna ulaşmaktır. Değerlerimiz ; Güvenirlilik , müşteri odaklılık, Teknoloji kullanımı, sürekli yenilenmedir.[/pixomi_iconboxes][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1508583971794{margin-top: 25px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #f9f9f9 !important;}”][vc_column width=”1/2″][pixomi_special_heading heading=”Hakkımızda” switch_sep=”no” heading_size=”22px” align=”left” margin=”0px 0px 15px 0px”][vc_column_text]Uluslararası Gözetim ve Survey konularında faaliyet gösteren ADA DENİZCİLİK GÖZETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 01.12.2009 yılında Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olarak kurulmuştur.

İlke edindiğimiz tarafsızlık ve bağımsızlık değerlerine bağlı kalarak, tarafımıza iletilen iş talimatları doğrultusunda, müşterilerimizin gereken işlemleri ve tedbirleri vakit kaybetmeden başlatabilmeleri için gerekli olan detaylı bilgileri içeren ön rapor ve daha sonraki gelişmeleri bildiren ara raporlar günlük olarak hazırlanıp mümkün olan en kısa sürede sunulmaktadır.

ADA DENİZCİLİK, tüm Türkiye ve uluslararası iş hacmine cevap verebilecek yeterli sayıda, Kadro yapısını, faaliyet alanlarında yeterli deneyime sahip, sektörün tecrübeli ve şirket formasyonu içerisinde yetiştirilmiş çaloşnları ile hizmet vermekte olan bir ekibe sahiptir.

ADA DENİZCİLİK, dinamik ve analizci yapısı ile edinmiş olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşmayı temel politikası olarak belirlemiştir. Yapabilirliklerimiz ve öngörümüz her zaman hizmetin en yüksek kalitede olabilmesi amacını taşımakta ve bu paylaşımın yüceltici gücünü içermektedir.

Müşteri portföyünü geliştirmeye paralel olarak, vermekte olduğumuz gözetim hizmetleri kalemlerini genişletmek en büyük hedeflerimizdendir.

Ekibimiz 7 gün 24 saat uzmanı olduğu tüm konularda hizmetinizdedir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”49″ img_size=”full” style=”vc_box_border”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1507744613646{margin-top: 20px !important;}”][vc_column][/vc_column][/vc_row]